PRACOWNIA BHP I OCHRONY ŚRODOWISKA "EKOOKNO" ul. Słoneczna 48 52-334 Wrocław kom.: 504 191 899
Obsługa BHP

aktualnosci Szkolenia i obsługa BHP

Szkolenia BHP dla Pracowników - Usługi i Obsługa BHP Wrocław


Niezależnie od przedsiębiorstwa, każdy zakład pracy powinien umożliwić swoim pracownikom odbycie szkolenia BHP. Jest to szczególnie istotne, jeśli w zakładzie pracy istnieje zwiększone ryzyko wypadku podczas wykonywanych obowiązków. Celem szkoleń jest przekazanie, aktualizowanie i przede wszystkim ugruntowanie wiedzy na temat bezpieczeństwa i higieny pracy.

Dobrze przeszkolony personel ustrzeże się niepotrzebnych urazów, a w przypadku sytuacji kryzysowych i w sytuacjach o podwyższonym ryzyku zespół skutecznie zareaguje. Ponadto pracownicy będą mieli wyćwiczone natychmiastowe reakcje, jak pomóc sobie lub koledze. W celu przeprowadzenia szkolenia BHP we Wrocławiu najwygodniej skorzystać z oferty wyspecjalizowanej firmy.

Szkolenia BHP prowadzone przez firmę zewnętrzną są usługą, która gwarantuje pełną satysfakcję. Z outsourcingu korzysta coraz więcej przedsiębiorstw, szczególnie prywatnych firm, ponieważ stały etat osoby na miejscu generuje zdecydowanie większe koszty. Nasza firma świadczy usługi z zakresu szkoleń BHP we Wrocławiu od wielu lat. Mamy stosowne uprawnienia. Nasz zespół to specjaliści w branży BHP oraz ochronie środowiska. Obsługujemy nie tylko Wrocław, ale również firmy funkcjonujące w całym regionie województwa dolnośląskiego.

Nasza obsługa bhp to gwarancja współpracy na najwyższym poziomie z wykwalifikowanym zespołem.

Szkolenie BHP na terenie Wrocławia

Prowadzimy współpracę z firmami prywatnymi, instytucjami publicznymi, ponadto zajmujemy się obsługą kontraktów inwestycyjnych i działamy na terenach budowy. Jesteśmy tam, gdzie kursy BHP, są koniecznością, ponieważ wymagają tego prace z maszynami, prace na wysokościach lub inne o podwyższonym ryzyku bezpieczeństwa.

Nasza praca jest doceniana przez współpracowników, z którymi mieliśmy okazję współpracować. Partnerzy biznesowi cenią nas za rzetelność, skrupulatność, terminowość, kompetencje zawodowe oraz atrakcyjne ceny. Szkolenie BHP w firmach na terenie Wrocławia, które mieliśmy okazję prowadzić, zawsze są opracowywane zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Szkolenia BHP we Wrocławiu

Kurs BHP

Prowadzimy szkolenia BHP i szkolenia z zakresu ochrony środowiska tylko w obrębie Wrocławia i okolic. Zajmujemy się dokumentacją BHP w pełnym zakresie, kompleksową dokumentacją z ochrony środowiska, w imieniu pracodawcy piszemy wnioski o wydanie pozwoleń w zakresie: emisji gazów i pyłów, wytwarzania odpadów, wodnoprawne, zintegrowane (IPPC) i inne. Ponadto nasz zespół pomaga zdobyć środowiskowe uwarunkowania oraz odbieramy odpady medyczne i weterynaryjne. W odpowiedzi na zainteresowanie branżą BHP otworzyliśmy sklep z artykułami BHP, gdzie klienci mogą zaopatrzyć się w apteczki, gaśnice, kaski ochronne, odzież roboczą, specjalistyczne obuwie itd.

Kurs BHP we Wrocławiu i okolicach

Priorytetem są dla nas klienci i właściwie przekazana wiedza. Prowadząc kursy BHP na terenie Wrocławia, mamy na celu przekazanie wszystkich informacji w sposób jasny i przejrzysty, tak by pracownicy bez problemu poradzili sobie z zastosowaniem ich w miejscu pracy. Wyróżniamy się na tle konkurencji profesjonalizmem i dobrze opracowaną ofertą, która dotyczy wielu aspektów związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy. Nasi specjaliści z ochrony środowiska wyjaśnią przepisy, które obligują firmy do trzymania się standardów poprawiających jakość i funkcjonowanie naszego środowiska naturalnego.

Kurs BHP we Wrocławiu

Z dziedziny BHP wykonujemy następujące usługi:

 • opracowujemy oceny ryzyka zawodowego dla wszystkich grup zawodowych
 • organizujemy badania czynników szkodliwych dla zdrowia
 • prowadzimy szkolenia BHP
 • odpowiadamy na nakazy Inspekcji Pracy oraz decyzje Inspekcji Sanitarnej
 • wykonujemy okresowe analizy stanu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz p-poż
 • wykonujemy instrukcje bhp oraz regulaminy pracy
 • ustalamy okoliczności wypadków przy pracy, w drodze do pracy i z pracy
 • prowadzimy dochodzenie powypadkowe, sporządzamy protokóły powypadkowe
 • współpracujemy z lekarzem sprawującym opiekę zdrowotną nad pracownikiem
 • prowadzimy doradztwo w zakresie prawnej i technicznej ochrony pracy
 • wykonujemy pomiary nateżenia oświetlenia
 • pomagamy dobrać środki ochrony indywidualnej

Blog

PRACOWNIA BHP I OCHRONY ŚRODOWISKA "EKOOKNO"
ul. Słoneczna 48, 52-334 Wrocław
Tel: 504 19 18 99